Halılar kullanıldıkça özellikle zaman içerisinde halı içinde ve diplerinde birikecek olan toz, kir maytlardan oluşan kalıntı nedeniyle sağlıksız kullanımlara neden olmaktadır. Böylesi durumlarda halılarınızı periyodik ve düzenli olarak yılda en az 2 kez yıkatmanız içerisinde birikecek olan kir ve kalıntılardan arınmasını sağlayacaktır. Tesislerimiz Isparta halı yıkama işlemleri hususunda sizlere deneyimli ve konusunda uzman ekibi ile hizmet vermektedir.

Talep etmeniz durumunda adresinize gelen ekip tarafından halılarınız kontrol edilerek teslim alınmaktadır. Fabrikamıza getirilen halılarınız fabrika içerisinde konusunda uzman personelimiz tarafından gerekli inceleme ve kontrolleri sağlanmaktadır. Yapılan inceleme sonucunda halılar tür ve yapısına göre ayrıştırılmaktadır, Özellikle farklı cins ve yapıda olan halılar ve kilimlere değişik işlemler uygulanarak yıkanmakta ve temizlenmektedir. Isparta halısı kullanan müşterilerimiz firmamıza gönderdikleri halılarını sorunsuz olarak teslim alabilirler.

Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti
Firmamız içerisinde yer alan tam otomatik halı yıkama makinaları ile profesyonel olarak yıkama işlemi yapılmaktadır. Bu nedenle her halıda farklı yıkama seçenekleriyle etkili ve kaliteli sonuçlar elde edilmektedir. Isparta halısı özellikle dikkat edilmesi gereken halı seçenekleri arasında yer almaktır. Bu nedenle profesyonel ekip tarafından yapılacak olan halı yıkama işlemi sırasında halının yapısına uygun şampuan seçenekleriyle temizleme işlemi yapılmaktadır.

Kullanılan şampuanlar halılarda renk akması veya birbirine karışması gibi sorunların oluşmaması için en kaliteli şekilde seçilmektedir. Yıkama ve durulama işlemlerinin ardından kurutma işlemi halılardan özellikle kapalı alanda yapılarak bu şekilde renklerde solma olması engellenmektedir. Halılarınızın hijyenik olması için antibakteriyal şampuanları ile yıkama işlemi yapılmaktadır.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir