Nepal halı özellikle yıkanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de renklerin birbirine karışmasıdır. Bu nedenle yapılacak olan yıkama işlemi öncesinde halıların türlerine göre ayrılması bu noktada oldukça önemlidir. Firmamız uzman ekibi ile Nepal halı yıkama hizmetinde de sizleri kusursuz sonuçları almanız için yardımcı olmaktadır. Son sistem teknolojinin kullanıldığı fabrikamız içerisinde her tür halıda yıkama işlemi yapılmaktadır.

Halılarda yapılacak olan yıkama işlemi öncesinde üzerindeki kalıntı ve tozların arındırılması için toz alma yani çırpma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede üzerinde kalan kalıntıların yıkama işlemi sırasında halının tüylerinin arasına girmesi engellenmiş olunur. Kullanılan antibakteriyal şampuanlar özellikle halıların etkin şekilde yıkanmasının yanı sıra daha hijyenik temizlik yapılmasını sağlamaktadır.

Kaliteli Halı Yıkama İşlemi
Halılarınızın daha temiz ve hijyenik olması için bilgisayarlı tam otomatik makinelerde yıkama işlemi yapılmaktadır. Halının türüne göre belirlenecek olan yıkama işlemlerinde uzmanlar tarafından kontrolleri sağlanarak buna göre ayrılmaktadır. Ardından belirlenen yıkama seçeneğine göre uygulama aşamasına geçilmektedir. Daha etkili ve verimli sonuçlar almak isteyenler için kaliteli halı yıkama işlemi yapılmaktadır.

Halılarınız adresinizden alındıktan sonra fabrikamız içerisine getirilerek burada yapısına uygun şekilde yıkama işlemi yapılmaktadır. Şampuanlama, yıkama, durulama ve kurutma aşamalarından geçen halılarınız poşetlenerek adresinize teslim edilmektedir. Halılarda yıkama işlemi sonrasında çıkmayan lekeler için leke çıkarıcılar kullanılmaktadır. Bu sayede daha temiz ve kusursuz sonuçlar elde edilmektedir.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir