Yapısı nedeniyle yıkama işlemi sırasında diğer halılar ile aynı ortamda yıkılmayan ipek halı özellikle uzman ekip tarafından gerekli aşamaları ile yıkanmaktadır. Dokusuna zarar vermemek adına yapılacak olan işlemlerde her aşama itinalı olarak takip edilmektedir. Renklerinin karışmaması için kullanılan şampuanlar ve yıkama işlemi sırasında kullanacak olan fırça gibi pek çok farklı malzeme özenle seçilmektedir.

Halının yapısına zarar verecek herhangi bir durumun oluşmaması için özellikle ayrı alanlarda ipek halı yıkama işlemi yapılmaktadır. Şampuanlama, fırçalama, durulama, sıkma ve ardından da kurutma işlemi halının yapısına göre en doğru şekilde yapılmaktadır. Halının renklerinin birbirine karışmaması için kullanılan kaliteli şampuandır bu noktada etkili olmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti
Firmamız halı yıkama alanında sunmuş olduğu kaliteli hizmetten sayesinde her türlü halınızda itinalı ve etkili sonuçlar sunmaktadır. Yıkama işlemi öncesinde halının yapısı kontrol edilerek bu şekilde yapısına uygun malzemelerim ve uygulama yapılarak yıkama işlemi tamamlanmaktadır. Bu alanda uzman kadro ile verilen hizmetler sayesinde her türlü halı üzerinde nasıl bir çalışma yapılacağı en doğru şekilde belirlenmektedir.

Kaliteli sonuçlara ulaşmak isteyenler için profesyonel halı yıkama hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktadır. Halınızı daha uzun süre kullanabilmeniz adına yıkama işlemi en uygun koşullarda yapılarak daha kaliteli ve hijyenik sonuçları de etmenize yardımcı olunmaktadır. Bu sayede her zaman güvenle tercih edebileceğiniz hizmeti sizleri sunuyoruz.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir